Kariérainfo@finservices.sk

Hľadáte prácu?

Finančný sektor patrí medzi najlepšie platené odvetvia. Práca finančného sprostredkovateľa umožňuje aktívne si riadiť svoj kariérny rast a stať sa finančne nezávislým. Tomu, kto sa chce stať úspešným a dokáže na tom pracovať, ponúka finančníctvo veľkú príležitosť.

Naša spoločnosť pod názvom FinServices vznikla v auguste 2011, no pracujú v nej finanční sprostredkovatelia s dlhoročnými skúsenosťami vo finančných službách. Každým dňom rozširujeme svoje rady o ďalších finančných sprostredkovateľov, či už s dlhoročnou praxou v obore alebo o nových ambicióznych ľudí, ktorí chcú byť úspešní.

Ponúkané pozície:

 • Finančný sprostredkovateľ junior (FSJ)
  pozícia vhodná aj pre absolventov, prípadne pre ľudí, ktorí pracujú aj v inom sektore a budú poskytovať finančné poradenstvo len sporadicky. FSJ môže aktívnou obchodnou činnosťou postúpiť na miesto FSS na základe splnenia prestupových kritérií pre pozíciu FSS

 • Finančný sprostredkovateľ senior (FSS)
  pozícia vhodná taktiež aj pre absolventov, ktorí sa chcú venovať tejto práci ako hlavnej činnosti, prípadne pre skúsenejších obchodníkov z iných odvetví. FSS môže aktívnou obchodnou činnosťou postúpiť na miesto UM na základe splnenia prestupových kritérií pre pozíciu Unit manažér.

 • Unit manažér (UM)
  pozícia vodná pre skúsených obchodníkov z finančného sektora zameraná nielen na svoju vlastnú produkciu, ale i na budovanie tímu spolupracovníkov.

 • Oblastný riaditeľ
  pozícia vhodná pre ambicióznych ľudí, ktorí majú viacročné skúsenosti v oblasti predaja a majú záujem o vybudovanie silného a produktívneho tímu sprostredkovateľov na zverenom území.

 • Krajský riaditeľ
  pozícia vhodná pre skúsených manažérov, ktorí majú viacročné skúsenosti s vedením a riadením ľudí, sú orientovaní na plnenie cieľov. Od krajského riaditeľa sa očakáva výrazná samostatnosť, schopnosť rozhodovania a zodpovednosť za obchodnú činnosť v celom zverenom regióne.

Pošlite nám svoj životopis: info@finservices.sk

Napíšte nám

Ak máte nejaké otázky, pripomienky alebo sa len chcete o nás dozvedieť viac.
* sú označené povinné údaje
Prihlásenie